INFLUCID

INFLUCID TABLETĖS N60

Influcid – homeopatinis vaistas nuo peršalimo

Influcid sudėtis: vienoje tabletėje yra: veikliųjų medžiagų: 25 mg Aconitum Trit. D3; 25 mg Gelsemium Trit. D3; 25 mg Ipecacuanha Trit. D3; 25 mg Phosphorus Trit. D5; 25 mg Bryonia Trit. D2; 25 mg Eupatorium perfoliatum Trit. Dl; pagalbinių medžiagų: laktozės monohidrato, magnio stearato, kviečių krakmolo.
Vartojimo paskirtis:

  • INFLUCID vartojamas peršalimo ligoms, kurių metu karščiuojama (pvz., gripui ir kitoms ūmioms virusinėms infekcinėms kvėpavimo takų ligoms), gydyti ir jų profilaktikai.

Kontraindikacijos: Nenustatytos.
Ypatingieji perspėjimai, atsargumo priemonės vartojant: Šio vaisto vartojimas, dėl sudėtyje esančio kviečių krakmolo, gali turėti neigiamą poveikį sergantiems celiakija.
Ligai užsitęsus ar atsiradus naujų neaiškių simptomų būtina kreiptis į gydytoją, kuris paskirs gydymą. Vartojant homeopatinį vaistą, iš pradžių būklė gali laikinai pablogėti. Tokiu atveju preparato vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.

Sąveika su kitais vaistais: Nenustatyta.
Dozavimas, vartojimo būdas:
Vaikams, jaunesniems kaip 12 metų, ūmios ligos metu reikia duoti po 1 tabletę kas 2 valandas (ne daugiau kaip 8 kartus per dieną). Savijautai pagerėjus, vartojama po 1 tabletę 3 kartus per dieną, kol visiškai pasveikstama.
Vyresniems kaip 12 metų vaikams ir suaugusiems ūmios ligos metu reikia vartoti po 1 tabletę kas valandą (ne daugiau kaip 12 kartų per dieną). Taip gydoma tol, kol pagerėja savijauta. Vėliau vartojama po 1 – 2 tabletes 3 kartus per dieną, kol visiškai pasveikstama.
Infekcijos profilaktikai jaunesniems nei 12 metų vaikams skiriama po 1 tabletę 3 kartus per dieną. Vaikams, vyresniems kaip 12 metų bei suaugusiems infekcijos profilaktikai skiriama po 1-2 tabletes 3 kartus per dieną.
Tabletes reikia lėtai sučiulpti pusę valandos prieš valgį ar pusę valandos po jo. Vaikams iki 3 metų amžiaus tabletės ištirpinamos vandenyje.
Preparato vartojimas nėštumo ir laktacijos laikotarpiu: Kaip ir visi vaistai, nėštumo ir laktacijos periodu preparatas vartojamas tik pasikonsultavus su gydytoju.
Perdozavimas: Šalutinis poveikis perdozavus iki šiol nestebėtas. Šalutinis poveikis; Nepastebėtas.

Gamintojas/ Prekybos leidimo savininkas DEUTSCHE HOMOOPATHIE- UNION
Įgaliotoji atstovė Baltijos šalyse: UAB MITELA www.mitela.lt

 

Kategorijos: Vaistai | Žymos: , , , .

Komentavimo galimybė išjungta.